pon.. maj 29th, 2023

  Gdy standardowe lokaty i konta oszczędnościowe nie przynoszą wystarczających zysków warto rozejrzeć się za produktami, które dają znacznie większe możliwości. Wśród lokat bankowych wyróżniamy produkty, które zapewniają znacznie wyższe odsetki dzięki inwestycji ulokowanych środków. W tym artykule przybliżymy Ci Lokatę Dywidendową, która aktualnie dostępna jest w ofercie banku BGŻ Optima. Nie trać czasu i podejmij decyzję o swoich oszczędnościach, produkt dostępny jest tylko do 28 grudnia bieżącego roku, pozostało już zatem niewiele czasu by podpisać umowę na bardzo atrakcyjnych warunkach.

  Czym charakteryzuje się lokata dywidendowa?

  Lokata dywidendowa, to mówiąc inaczej lokata strukturyzowana. W ciągu ostatnich lat produkt ten zyskał dużą popularność i Klienci sięgają po takie oferty znacznie częściej, zachęceni wyższym zyskiem. Nie dziwi zatem, że w momencie gdy oprocentowanie depozytów jest rekordowo niskie banki chętniej proponują właśnie takie rozwiązania inwestycyjne dla oszczędzających.

  Dywidenda polega na podziale oszczędności usługobiorcy i zainwestowaniu ich częściowo w fundusze inwestycyjne oraz akcje spółek, które należą do grona objętych bardzo niskim ryzykiem. Dzięki temu Klient decydując się na lokatę strukturyzowaną nie musi obawiać się straty swojego kapitału, a odsetki jakie otrzyma po zapadalności lokaty mogą być nawet kilka razy wyższe niż te jakie oferowane są w przypadku standardowych depozytów.

  Oferta BGŻ Optima

  Od 25 listopada do 28 grudnia 2015 roku wśród ofert oszczędnościowych BGŻ Optima znajduje się Lokata Dywidendowa. Usługa zapewnia bezpieczeństwo inwestowanych pieniędzy, a zysk Klienta będzie zależny od oprocentowania stopy zwrotu indeksu iSTOXX Europe Next Dividend Low Risk 50. Bank zaznacza jednak, że oprocentowanie może wynieść aż 15,00%.

  Niżej prezentujemy wyszczególnione warunki umowy:

  • nawet 15,00% zysku podczas trwania umowy

  • gwarancja bezpieczeństwa kapitału

  • lokata trwa maksymalnie 24 miesiące

  • opłata manipulacyjna – 0,00 złotych

  • opłata za wcześniejsze zerwanie umowy – 0,00 złotych

  • oferta wyłącznie dla Klientów posiadających Konto Indywidualne BGŻOptima

  • Minimalna wysokość oszczędności potrzebna do założenia lokaty – 4 000,00 złotych


  Oferta może okazać się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych lokat terminowych. Zanim jednak zdecydujesz się na skorzystanie z takiej oferty oszczędnościowej zastanów się czy wszystkie warunki umowy są dla Ciebie odpowiednie i interesuje Cię zamrożenie pieniędzy na okres dwóch lat.

  Bądź na bieżąco

  Jeżeli jesteś w trakcie zbierana swojego kapitału i zastanawiasz się już teraz w jaki sposób zarządzać swoimi oszczędnościami w przyszłości, zachęcamy do śledzenia naszej strony. Znajdziesz tu nie tylko aktualne informacje o promocjach ale także porady, które pozwolą Ci skutecznie ulokować swoje pieniądze, nawet na początku oszczędzania. Zachęcamy do porównania ofert banków dzięki rankingom jakie prowadzimy i do uproszczonego kontaktu z instytucjami dzięki bezpiecznym i prostym formularzom zgłoszeniowym.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.